logo

درباره ما

متخصصین بنت با ارزش ترین دارایی شرکت هستند. آنان باهوش، مجرب و تلاش‌گرند. ما دربنت می کوشیم تا بلندپروازی‌های شخصی را با اهداف ساز‎‍مانی هم‌‌راستا نمای‍یم تا فرد و سازمان باهم رشد کنند.
info@bonetapp.ir
05136057696

چگونه با داشتن اپلیکشن می توانیم به سود دهی برسیم؟

نگاهی بر بازار نرم افزار

اقتصاد نرم افزارها در سراسر دنیا بسیار گسترده می‌باشد.  از سال ۲۰۱۶ بیش از4 میلیون اپلیکیشن در “اپ استور و  گوگل پلی و کافه بازار موجود بوده است . میزان کسب درآمد از طریق اپلیکیشن‌ها که شامل تبلیغات و خریدهای درون اپلیکیشن است.

 

با توجه به این که هر روزه تعداد مصرف کنندگان تلفن همراه رو به افزایش است اکنون کاربران میتوانند تا کسب درآمد مناسبی از نرم افزار های خود داشته باشند. اما روش و چگونگی درآمد زایی به چه  صورت انجام می شود؟

نرم افزارهای رایگان در مقابل نرم افزارهای پولی

بیش از ۹۰ درصد نرم افزار های  موجود در بازاربه طور رایگان در اختیار کاربر قرار میگیرد. می‌باشد. براساس تحقیقات تک کرانچ درآمد حاصل از دانلود اپ ها در سال‌های آینده کاهش چشمگیری خواهد داشت..

تا به حال به این فکر کردید که کسب درآمد از طریق نرم افزارهای رایگان به چه صورت است؟

جواب سوال شما را ما می توانیم بدهیم، یک نمونه از اپلیکشن های رایگان را می توانید از سایت بنت دانلود کنید و از 18 خدمت انلاین آن استفاده کنید.

تبلیغات

تبلیغات از طریق گوشی هوشمند از سودمندترین روش های درآمد زایی اپلیکیشن‌ها می‌باشد. 70٪ ازاپلیکیشن های ارائه شده از این شیوه استفاده کرده و ۱۸ درصد هم برنامه ریزی کرده‌اند تا در آینده‌ای نزدیک از این روش استفاده کننددر واقع  کاری که انجام می دهید به اشتراک گذاشتن  تبلیغات در درون اپ خودتان و دریافت هزینه آن از تیم های تبلیغاتی می‌باشد

 

هدف از ساخت یک اپ کارآمد چیست؟

میخواهید وفاداری و اعتماد سازی  را ترویج دهید،یک مجموعه آگاه بسازید،ایجاد کاربر و مشتری جدید از طریق ساخت اپلیکیشن د،ایجاد کسب درآمد و خیلی مزایای دیگردر بیشتر مواقع ،نرم افزارهای موبایل یکی دیگر از شیوه های کسب و کار برای برند شما به شمار می رود.شما اپلیکیشن را به اشتراک گذاشته و انتظار دارید که یک منبع فوق درآمدی برای شما باشد.بسیاری از مردم  جهان به این خاطر پا به عرصه کسب و کار اینترنتی می گذارند که شیفته بیلیون ها دلار درآمد و موفقیت اپلیکیشن هایی مثل فیسبوک و اینستاگرام شدند

موبایل یک واسطه خوب است.ولی نه به معنای  یک رهبر پر قدرت برای معاملات شما.شما باید در تجارت الکترونیک یک بیزینس موبایلی پر قدرت بسازید نه فقط یک محصول  تعجب آور زودگذر

با توجه به آمارهای اعلام شده 60٪ از کل درآمد اپلیکیشن ها دراختیار فقط 2٪ از توسعه دهندگان اپلیکیشن ها است.دوست دارید به این 2% وسوسه کننده ملحق شوید؟ یک طرح عالی و بی نقص طبق نیاز جامعه داشته باشید تا از اپلیکیشن خود درآمد کسب کنید و قبل از راه اندازی درموردش تحقیق و بحث و گفتگو کنید

اگر شما یک تولید کننده اپلیکیشن هستید که هدفتان ایجاد درآمد از اپلیکیشن خودتان است،با ما به 6 استراتژی کسب درآمد از نرم افزارها که می توانید از آن ها استفاده کنید بپردازید.

 

 

 شناسایی بهترین روش ها برای کسب درآمد از اپلیکیشنتان:

اول به سوالات زیر خوب فکر کرده و جوابی برای انها در نظر بگیرید

1.اپلیکیشن شما سعی دارد مشکلات را چگونه و با چه شیوه ای حل نماید؟

2.چه چیزی اپلیکیشن شما را منحصر به فرد و مردم  را مجاب به  پرداخت هزینه بابت آن می کنند؟

3.چه اپشن هایی اپ شمارا متمایز کرده و مردم مایل خواهند بودکه بابت آن هزینه کنند؟

4.روش ها و سیساست های اجرایی  اپلیکیشن های رقیب به چه شکل است و چقدرخوب از آن طریق کار می کنند؟

یک نکته مهم برای ایجاد ثبات حائز اهمیت است .ایجاد یک تعادل بین نیاز کاربران و به دست اوردن درآمد ،برقرار کنید.برخی مدل های درآمد زایی از اپلیکیشن،در مقایسه با هزینه ای که صرف بدست آوردن کاربران زیاد برای نرم افزارخود خرج می کنند،سود بیشتری بدست می آورند.در حالی که بقیه ی اپ ها،ابتدا دانلود بالا و سپس کسب درآمد است.

به خاطرداشته باشید که روش های کسب درآمد از اپلیکیشن،باید قبل از ارائه اپلیکیشن در اپ استور، انتخاب و روی اپلیکیشن اعمال شود.

نکته دیگر که باید به ذهنتان بسپارید،این است که این شیوه های کسب درآمد از نرم افزارها انحصاری نیست،شما قطعا می توانید آن هارا باهم ترکیب کنید وبرای اپلیکیشن خود استفاده کنید.

 

شما می توانید اپلیکشن کاربردی و پردرامد بنت تاکسی را از اینجا دانلود کنید.

 

maram davodpour
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت