logo

درباره ما

متخصصین بنت با ارزش ترین دارایی شرکت هستند. آنان باهوش، مجرب و تلاش‌گرند. ما دربنت می کوشیم تا بلندپروازی‌های شخصی را با اهداف ساز‎‍مانی هم‌‌راستا نمای‍یم تا فرد و سازمان باهم رشد کنند.
info@bonetapp.ir
05136057696

بهترین و آسان ترین روش در سرمایه گذاری چیست؟

بهترین و آسان ترین روش در سرمایه گذاری چیست؟

از نظر مالی سرمایه گذاری شامل هرگونه فدا کردن یک دارایی به امید کسب منفعتی در آینده میباشد.

نکات:

 1. فدا کردن دارایی مساوی است با سرمایه اولیه؛
 2. امید بیانگر مفهوم ریسک میباشد؛
 3. منفعت بیانگر مفهوم بازده میباشد؛ و
 4. آینده بیانگر مفهوم زمان است.
 5. سرمایه گذاری مستلزم یک ورودی ، عملیات ، زمان و خروجی است پس سرمایه گذاری یک فرآیند میباشد.

هدف از سرمایه گذاری کسب بازده است.

سرمایه گذاری غیرمستقیم:

در این روش واسطه های مالی رابط سرمایه گذار با طرح سرمایه گذاری هستند. انواع واسطه های مالی شامل: بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، بیمه ها، صندوق های بازنشستگی و صندوق های مشترك سرمایه گذاری. واسطه های مالی از طریق انتشار حق مالی، با تعهد خودشان و عرضه آنها به مشارکت کنندگان در بازار سرمایه پول به دست می آورند سپس این وجوه را سرمایه گذاری میکنند.

سرمایه گذاری سنتی با پول کم:

سرمایه‌گذاری را می‌توان مسیری برای ایجاد ثروت دانست. شاید شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر این تفکر را داشته باشید که با پول کم نمیتوان سرمایه‌گذاری کرد، اما باید بدانید که هر کسی می‌تواند با پول کم سرمایه‌گذاری کند و با اندکی شکیبایی ثروتمند شود. همانند ضرب‌المثل قدیمی ما ایرانی‌ها که «گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم».

بنت به شما یاد می دهد که چگونه بتوانید یک روش سرمایه گذاری را انتخاب کنید.هدف سرمایه‌گذاری به کار انداختن پول در یک یا چند روش مختلف سرمایه‌گذاری میباشد تا سرمایه اندک شما افزایش یابد، بنابراین نتیجه میگیریم که برای به دست آوردن پول بیشتر لازم به کار کردن بیشتر و گذاشتن انرژی بیشتر نیست.

راه‌های گوناگونی برای سرمایه‌گذاری با پول اندک در ایران وجود دارد، اما از شناخته‌شده‌ترین راههای سرمایه‌گذاری در ایران با سرمایه کم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید سهام
 • خرید طلا و ارز
 • سپرده‌گذاری در بانک
 • صندوق سرمایه‌گذاری مشترک

بنت با ارائه مقاله سرمایه گذاری شما را راهنمایی می کند تا بهترین و ساده ترین راه را برای جمع آوری سرمایه خود انتخاب کنید

معایب این نوع سرمایه‌گذاری ها:

 به عنوان مثال، سپرده‌گذاری در بانک با اینکه ریسک پایینی دارد، اما سود بالایی از آن شما نمیشود. همچنین با سپرده‌گذاری در بانک، با توجه به نرخ تورم ارزش پول شما با گذشت زمان از بین خواهد رفت. سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک سود چندانی برای شما ندارد. برای خرید سهام باید اطلاعات کافی در مورد این زمینه‌ را داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل از این روش‌ سود به دست آورید. و همچنین خرید طلا و ارز هم با توجه به نوسانات به وجود آمده، ریسک بالایی را شامل میشود که توصیه نمی‌شود.

سرمایه‌گذاری به روز و مدرن با پول کم:

قطعا شما هم راه‌های دیگری برای سرمایه‌گذاری با سرمایه کم می‌شناسید. اما با توجه به موانع سرمایه‌گذاری در ایران باید برای انتخاب راهی که قانونی و شرعی باشد کمی سختگیر باشیم. توجه داشته باشید هیچ کس نمی‌تواند بهترین سرمایه‌گذاری در ایران را به شما پیشنهاد بدهد، بلکه این شما هستید که با توجه به روحیات و شرایط خود یکی از این روش‌ها را انتخاب میکنید. متأسفانه در کشور ما بسیاری از روش‌های مدرن برای سرمایه‌گذاری که با نیاز افراد در جامعه کنونی مطابقت دارد هنوز شکل نگرفته‌ یا ناشناخته مانده‌ است. این روش‌ها می‌توانند دریچه‌ای باشند برای تبدیل دنیای سنتی سرمایه‌گذاری در ایران که لازمه دنیای مدرن امروزی است.

یکی از این روش‌های مدرن سرمایه‌گذاری، سرمایه گذاری در برنامه‌های کاربردی داخل موبایل میباشد. با توجه به این که موبایل وسیله ای است که همیشه همه، در همه جا همراه خود دارند خیلی سریع میتوانید درباره‌ی محصولات و خدمات به مشتری اطلاع رسانی کرده و همیشه در دسترس مشتریان باشید .

مزایای این نوع برنامه‌های کاربردی:

 • برنامه‌های کاربردی موبایل نسبت به سایت ها از سرعت بالایی برخوردار است و کاربران حتی اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشند نیز میتوانند به راحتی با شما در ارتباط باشند .
 • تبلیغاتی که روی این برنامه‌های کاربردی نصب میشود شانس موفقیت و دیده شدن بیشتری  دارد، با توجه به این مردم در حال حاضر بیشتر وقت خود را با موبایل خود میگذرانند تا با رسانه هایی  مانند تلویزیون.

شما می توانید یک نمونه از برنامه های کاربردی بنت را از بنت تاکسی دانلود کنید.

اگر شما خود یک طراح نکته سنج و باهوش باشید میتوانید از آرم و لوگو گرفته تا محتوای برنامه کاربردی  را خود طراحی کرده و مواردی که اضافی هستند را حذف کنید ،  سپس بقیه کار را به دست توسعه دهنده و سازنده برنامه‌های کاربردی موبایل بدهید،  اگر این مراحل  اولیه را خودتان انجام دهید میتوانید هزینه های طراحی اپلیکیشن خود را کاهش دهید.

سعی کنید نرم‌افزاری طراحی کنید که بتوانید از آن در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید ، مخصوصا  این کار در بین افراد جوانتر که علاقه زیادی به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی دارند، خیلی خوب جواب میدهد .

امروزه طراحی نرم‌افزارهای مختلف با وجود رشد سریع تکنولوژی‌های تلفن همراه و کامپیوتر به یکی از مشاغل پردرآمد مبدل شده است. 

هم میتوان به آن به چشم یک سرمایه گذاری کوتاه مدت و درآمد زا نگاه کرد هم به چشم یک سرمایه گذاری بلند مدت و یک شغل دائمی سودآور.

بسته به این که شما به عنوان طراح چه توانایی‌ها و امکاناتی دارید و چه تعداد افراد حرفه ای و برنامه نویس  روی نرم‌افزار شما کار میکنند، این که کیفیت کار و ایده  چگونه بوده ودارای چه زیر ساخت هایی است، نرم‌افزار شما چقدر پیچیده باشد  و روی چه پلتفرمی کار میکنید، سرمایه ای که باید قرار دهید و هزینه ای که باید خرج کنید متفاوت است .

منابعی که برای ساخت نرم‌افزار مورد استفاده قرار میگیرد و کیفیت نیروی انسانی که به کار میگیرید بسیار حائز اهمیت و در عین حال هزینه بر است  چون معمولا کسانی که در زمینه طراحی برنامه کاربردی میباشند افرادی بسیار حرفه‌ای ودر عین حال با دستمزد بالا هستند .

 اگر بخواهیم به کسانی که میخواهند در زمینه طراحی نرم‌افزار سرمایه گذاری کنند باید مواردی مانند نوع پلتفرم ، برنامه نویسی سرور ، زبان برنامه نویسی ، خدمات پشتیبانی و  چگونه ارائه نرم‌افزار در بازار و بازاریابی آن را به صورت دقیق بررسی کنند.

بازار طراحی نرم‌افزارها به خصوص طراحی برنامه‌های کاربردی جامع بسیار داغ و پر رقابت است و تعداد افرادی که در این زمینه کار میکنند کم نیست بنابراین برای سرمایه گذاری در این زمینه باید حرفه‌ای عمل کرد تا ریسک از دست دادن سرمایه به کمترین حد ممکن برسد.

توصیه میشود کسانی که میخواهند در این زمینه اقدام به گرفتن سرمایه گذار کنند حتما همان ابتدای کار همه موارد از جمله شناساندن پروژه به سرمایه گذار و کلیه مسائل مالی را شفاف سازی کنند و به حدس و گمان ها اکتفا نکنند.

مدیر
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت