شرکت ایده پرداز تجارت مهر آفاق ارائه کننده خدمات بُنت اپ از شما کاربر گرامی خواهشمند است که موارد زیر را جهت استفاده از خدمات و اپلیکشن بُنت اپ به دقت ملاحظه فرمایید

 

ساخت حساب کاربری در مجموعه نرم‌افزارهای بُنت اپ به ‌منزلۀ پذیرش قطعی و کامل شرایط و قوانین استفاده از سوی ثبت‌ نام‌ کننده است. با ثبت‌نام (ثبت حساب کاربری) در بُنت اپ، شما کاربر محسوب می‌شود. کاربران می‌بایست از شرایط و قوانین استفاده به‌طور دقیق آگاه باشند و آن را مطالعه کنند. ممکن است بر اساس نیازهای روز، تغییر قوانین کشور، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و… شرایط و قوانین استفاده از بُنت اپ دستخوش تغییرهای دوره‌ای شود. بُنت اپ موظف است این تغییرها را بلافاصله از طریق ایمیل، پیامک یا اعلان درون‌برنامه‌ای به‌اطلاع کاربران برساند.

 

حریم خصوصی

بُنت اپ به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که شما در اختیار آن می‌گذارید. از آنجا که جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرایندهای مبتنی بر گوشی همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد بُنت اپ در این زمینه، مطالعه این سند تحت عنوان حریم خصوصی و هر گونه پیام دیگری که در خصوص جمع‌آوری و پردازش اطلاعات توسط بُنت اپ به حساب کاربری شما ارسال می‌شود، ضروری است.

 

استفاده ‌کننده از گوشیِ ثبت‌ شده در سیستم بُنت اپ، مالک دستگاه شناخته می‌شود.

خریدار اشتراک یا هرگونه محصول (برنامه یا گیفت‌کارت) در بُنت اپ با حساب کاربری ثبت‌شده امکان‌پذیر است.

تمامی مبادلات مالی در بُنت اپ  (( تومان ))است. خرید توسط کاربر به‌ منزلۀ آگاهی او از مبلغ خرید و تأیید او است.

کاربران می‌بایست نسبت به سوءاستفاده‌کنندگانی که اطلاعات شخصی‌شان را طلب می‌کنند هوشیار باشند. بُنت اپ هرگز اطلاعات شخصی کاربر مانند رمز، رمز بانکی، CVV2 را از کاربر نمی‌پرسد. این اطلاعات را در اختیار هیچ فردی قرار ندهید و در زمان پرداخت با بررسی نشانی صفحه، از اتصال به شبکۀ امن و قانونی شاپرک اطمینان پیدا کنید.

تمامی فعالیت‌های بُنت اپ در چهارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و تمامی قانون‌های تابعه‌ای است که از سوی مجلس، دستگاه‌های اجرایی و قضایی تدوین و ابلاغ می‌شوند.

بُنت اپ ویژۀ کاربران ساکن در گسترۀ مرزهای جمهوری اسلامی ایران است و به ‌دلایل قانونی، از ارائه خدمت فرامرزی معذور است. بُنت اپ با تأکید از کاربران خارج از مرزهای ایران انتظار دارد از خدمات مبتنی بر قانون‌های سرزمین‌های محل سکونت خود بهره ببرند.

بُنت اپ برای دسترس ‌پذیر کردن خدمات اپل در ایران، از سیستم AD-HOC بهره می‌برد. اگرچه تلاش ما بر حفظ پایداری این خدمت است، اما اگر این راهکار به هر دلیلی از سوی شرکت اپل مسدود شود، مسئولیت حقوقی متوجه بُنت اپ نیست.

بُنت اپ خود را برابر حقوق کاربران خود در زمان بروز اختلال‌های فنی با منشأ بُنت اپ مسئول می‌داند اما برابر اختلال‌ها با منشأ خارجی و سایر مشکل‌های غیرفنی، مسوولیتی ندارد.

دسترسی کاربرانی که خلاف شرایط و قوانین استفادۀ بُنت اپ عمل کنند، مسدود می‌شود. این حق برای بُنت اپ محفوظ است که فعالیت‌های خلاف قوانین کاربری را از طریق مراجع قضایی پیگیری کند. گوشی‌هایی که جیلبرک شده باشند، امکان ثبت‌نام در بُنت اپ را نخواهند داشت.

بُنت اپ برنامه‌های هک‌شده ارائه نمی‌کند. فعالیت‌های کاربران در چهارچوب قانون‌های یادشده مجاز و هرگونه رفتار خرابکارانه یا غیرقانونی اعم از تلاش برای خرابکاری نرم‌افزاری، نشر نظرهای موهن با کلمات و تعابیر خلاف قوانین کشور ممنوع است. مسئولیت قانونی فعالیت کاربران برعهدۀ ایشان است.

هرگونه کپی ‌برداری یا سوء استفاده از خدمات، کدها، مطالب و ظاهر بُنت اپ ممنوع است و از نظر حقوقی قابل پیگیری است.

 تغییرات این سند 

این سند مطابق با آخرین تغییرات قوانین و مقررات موضوعه کشور تدوین شده و مبیّن کلیه حقوق شما تحت قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲و اسناد بین‌المللی ذی‌ربط است.

این سند ممکن است دستخوش تغییرات و تجدید نظر شود و در صورتی که اطلاع ‌رسانی تغییرات به موجب قانون الزامی باشد، این تغییرات از طریق حساب کاربری به کاربران اطلاع داده خواهد شد. این سند، آخرین بار در تاریخ ۱۴ دی  ۹۸ مورد بازبینی و به‌روزرسانی قرار گرفت.

برنامه، سایت و خدمات 

سایت و اپلیکشن بُنت اپ حاوی برنامه‌ها یا لینک‌های متعلق به اشخاص ثالث است به نحوی که کلیک کردن روی آن‌ها می‌تواند منجر به جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما شود. توصیه بُنت اپ این است که علاوه بر این سند و تغییرات آن، سیاست ‌های حریم خصوصی (Privacy Policy) برنامه‌ها و لینک‌های متعلق به اشخاص ثالث را به دقت مطالعه کنید. بُنت اپ هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که با اشخاص ثالث به اشتراک می‌گذارید نخواهد داشت. این امر در مورد مطالب اشخاص ثالث که در سایت یا برنامه‌ها مشاهده می‌کنید و پیشنهادهایی که در رابطه با استفاده از محصولات و خدمات خود دارند، نیز صادق است.

 چه اطلاعات توسط بُنت اپ جمع آوری می شوند

اطلاعات ممکن است توام با نصب و یا استفاده شما از خدمات بُنت اپ (اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور عمدتاً به این شیوه جمع‌آوری می‌شوند و در سرورهای ما نگهداری می‌شوند) در دسترس و اختیار بُنت اپ قرار گیرد، همچنین بُنت اپ ممکن است اطلاعات را مستقیماً از شما دریافت کند

(هنگام ایجاد حساب کاربری، ثبت نظر، تماس و مکاتبه با پشتیبانی و یا تکمیل هر فرم یا ورود اختیاری اطلاعات).

 اطلاعاتی که با نصب و یا استفاده از اپلیکشن بُنت اپ جمع‌آوری می‌شوند

اطلاعات مربوط به استفاده از خدمات بُنت اپ و اطلاعات دستگاهی که اپلیکشن بُنت اپ بر روی آن نصب شده‌ است همزمان با نصب نرم‌ افزار بر روی دستگاه شما (بدون ایجاد حساب کاربری ) جمع‌آوری می‌شوند. برخی از  این اطلاعات عبارتند از:

نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما،شناسه تبلیغاتی اندروید صرفاً به منظور تحلیل رفتار کاربر و نمایش تبلیغات یا پیشنهادات به صورت شخصی ‌سازی‌ شده، بدون اینکه به‌ طور مستقیم به شخص حقیقی معین و مشخص مرتبط باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت تغییر شناسه تبلیغاتی توسط کاربر، شناسه تبلیغاتی جدید به شناسه تبلیغاتی قبلی و اطلاعات مرتبط به آن، متصل نخواهد شد.

 

جست‌وجوهای انجام شده و نتایج انتخاب‌شده، مدت و باز‌ه‌های استفاده شما از خدمات بُنت اپ، برنامه‌های نصب شده، بُنت اپ می‌تواند در هر زمانی و به هر دلیلی هرگونه برنامه‌ای را از لیست نرم‌افزارهای ارائه شده پاک کند و یا ارائه بروزرسانی را قطع کند.

 

اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل آدرس پروتکل اینترنت (IP) نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ،

 

بُنت اپ ممکن است از کوکی‌ها (cookies) در جمع‌آوری اطلاعات استفاده کنیم. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌ سازی آنها را فراهم می‌نماید. به عنوان مثال ما با استفاده از کوکی می‌توانیم محتوایی را به شما پیشنهاد بدهیم که متناسب با علاقه ‌ها و ترجیحات شما باشد. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

(برای مثال، Internet Explorer، Google Chrome، Mozilla Firefox و Apple Safari )

 

 اطلاعاتی که بعد از ایجاد حساب کاربری در اختیار بُنت اپ قرار می‌گیرد

اطلاعاتی که توسط بُنت اپ ( بعد از ایجاد حساب کاربری ) جمع‌آوری می‌شوند شامل موارد ذیل است:

اطلاعاتی که برای ایجاد حساب کاربری در اپلیکشن و سایت بُنت اپ ضروری است شامل شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و رمز عبور (به صورت رمز‌گذاری‌شده) یا سایر اطلاعاتی که شما در اختیار بُنت اپ قرار می‌دهید،

نظراتی که در بُنت اپ ثبت می‌نمایید و فهرستی از محصولات و خدمات خریداری شده (مانند برنامه و بازی و ویدیو و …)، سوابق کلیه خریدها در بستر بُنت اپ. صدا و مکاتبات شما در تماس با تیم پشتیبانی ضبط می‌گردد.

در صورتی که شما مایل نیستید اطلاعات شما در اختیار بُنت اپ قرار گیرد، لطفا از نصب نرم‌افزار بُنت اپ و یا ایجاد حساب کاربری و ثبت اطلاعات شخصی در سایت و نرم‌افزار بُنت اپ خودداری نمایید.

بُنت اپ از اطلاعات چه استفاده‌ای می کند

استفاده از اطلاعات به منظور اجرای قرارداد فعلی یا آتی بین بُنت اپ و کاربر یا در مواردی که برای استیفای حقوق قانونی بُنت اپ ضروری باشد. به عبارت دیگر، از آنجا که بُنت اپ برای ارائه بهترین محصولات و خدمات، با بیشترین امنیت برای کاربر و همچنین بهبود خدمات نیاز به استفاده از برخی اطلاعات دارد، بنابراین بُنت اپ با استفاده از اطلاعات کاربران ممکن است اقدامات ذیل را انجام دهد:

ارزیابی عملکرد سایت و اپلیکشن بُنت اپ و رفع اشکالات آن‌ها در نسخه‌های آتی، افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و اپلیکشن،بهبود تجربۀ کاربری از طریق انطباق اپلیکشن بُنت اپ با نیازها و شرایط کاربر و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های متنوع کاربران، تحلیل رفتار کاربران در استفاده از سایت واپلیکشن از جمله در مواجهه با نتایج جستجو و در نتیجه بهبود نتایج جست‌وجو با توجه به کلیدواژه‌های جستجو شده در میان کاربران، ارائه خدمات به نحوی که کاربر بتواند به نحوی کارآمد و منحصر به فرد، از کلیه امکانات موجود در سایت و برنامه استفاده کند به عنوان مثال بهبود نتایج جستجو و ارائه پیشنهاد‌های اختصاصی به کاربر، نمایش تاریخچه جستجوهای مشابه به کاربر در هنگام جستجو، انجام و تکمیل تراکنش و خرید درون‌برنامه‌ای، اطلاع ‌رسانی رخدادهای مهم مانند به‌روزرسانی‌های خدمات و محصولات (برنامه‌های نصب شده)، تغییرات مهم در شرایط استفاده از بُنت اپ یا سیاست‌ نامه حریم خصوصی، پیشنهاد خدمات و برنامه‌ها براساس موقعیت مکانی تقریبی کاربر، جست‌وجوهای کاربر و اولویت‌ هایی که به بُنت اپ اعلام کرده است، آموزش تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به کاربران و نظارت بر عملکرد آن‌ها،استفاده از اطلاعات برای طرح دعوا توسط بُنت اپ، دفاع و پاسخگویی در برابر دعاوی مطروحه علیه بُنت اپ و هرگونه اقدام قضایی یا اداری مرتبط به منظور دفاع از حقوق و اموال بُنت اپ یا کاربران،حسب مورد استفاده از اطلاعات برای بازپرداخت وجوه به کاربران،انجام مکاتبات و تماس با کاربران توسط تیم پشتیبانی،توسعه و ارائه خدمات بهتر و بیشتر توسط بُنت اپ یا مجموعه شرکت‌های همکار و وابسته به بُنت اپ،بُنت اپ اطلاعات کاربران را برای ارائه‌ی گزارش‌های آماری از صنعت و کاربران، بدون اینکه به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط باشد، استفاده می‌کند.

اطلاعات در اختیار چه اشخاصی قرار می گیرند

بُنت اپ ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و یا در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دهد.

بُنت اپ به اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات با ما همکاری می‌کنند و یا وابسته به بُنت اپ هستند، تنها در چارچوب این سند اجازه استفاده و پردازش اطلاعات شخصی شما را می‌دهد.

امنیت اطلاعات شخصی

یکی از اولویت‌های اصلی بُنت اپ محافظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات است. بر همین اساس: بسیاری از خدمات بُنت اپ با SSL‌ رمزگذاری شده‌اند، برای هر بار ورود به حساب کاربری در بُنت اپ از رمز عبور یک‌بار مصرف (OTP) استفاده می‌شود که تنها با دسترسی به آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراهی که از طریق آن در بُنت اپ، حساب کاربری خود را ایجاد کرده‌اید امکان‌پذیر است، اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در بُنت اپ دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

علی‌رغم تمام رویه‌های ایمنی که بُنت اپ مطابق با قانون به هنگام ارائه خدمات اتخاذ کرده است، متاسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به صورت صد در صدی تضمین نمود، بنابراین مقتضی است:

از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید، رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتی‌الامکان برای دیگران غیر قابل حدس باشد، در صورت وقوع سرقت گوشی همراه و همچنین پیش از واگذاری آدرس ایمیل و شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، موضوع را به بُنت اپ اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، تمامی مسئولیت هرگونه استفاده یا سوءاستفاده از حساب کاربری شما به عهدۀ شخص شماست و بُنت اپ هیچ ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

 درخواست های شما

تحت شرایطی، شما می توانید متقاضی هر یک از موارد ذیل در رابطه با اطلاعات شخصی خود باشید:

درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود که در اختیار بُنت اپ قرار دارد، درخواست تکمیل اطلاعات ناقص یا اصلاح اطلاعات نادرستی که در اختیار بُنت اپ قرار دارد، درخواست حذف یا محو کردن اطلاعات شخصی؛ در این خصوص بُنت اپ درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اطلاعات را حذف یا محو می‌نماید و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌ رسانی خواهد کرد،اعلام عدم رضایت نسبت به جمع‌آوری، ذخیره، پردازش و توزیع اطلاعات شخصی در مواردی که به موجب قانون این اقدامات مستلزم رضایت شماست؛ در این خصوص بُنت اپ درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اقدام و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌ رسانی خواهد کرد. همانطور که قبلا ذکر شد، عدم دسترسی بُنت اپ به برخی اطلاعات، ممکن است مانع ارائه تمام یا برخی از خدمات یا عملکرد مناسب سایت یا برنامه گردد.

 شرایط درخواست:

شما می توانید درخواست های خود را به نشانی الکترونیکی  info@bonetme.ir ارسال نمایید.

درخواست شما در هیچ یک از موارد فوق متضمن پرداخت هزینه نمی‌باشد.

در هر یک از موارد فوق، بُنت اپ ممکن است اطلاعاتی را به منظور تأیید هویت و حصول اطمینان از حق دسترسی شما به اطلاعات شخصی، درخواست کند. این اقدامات و تدابیر با هدف محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به اطلاعات شخصی شما انجام می‌شوند.

بُنت اپ هر درخواست را ظرف حداکثر یک ماه پاسخ خواهد داد مگر آنکه پیچیدگی یا تعدد موضوعات بررسی طولانی‌تری را اقتضا کند؛ در این صورت بُنت اپ، اطلاع ‌رسانی های لازم را انجام خواهد داد.